Участь кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук у роботі  IV Міжнародної наукової конференції «ПРОБЛЕМИ МЕТОДОЛОГІЇ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА ТА КУЛЬТУРОЛОГІЇ»

Викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Н. Лютко брала участь у роботі  IV Міжнародної наукової конференції «ПРОБЛЕМИ МЕТОДОЛОГІЇ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА ТА КУЛЬТУРОЛОГІЇ», що відбулася 16-17 листопада 2022 року.

Конференція проводиться від 2019 року з ініціативи Президії Національної академії мистецтв України та Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України. Цьогоріч організаторами конференції стали Національна академія мистецтв Україна, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України, Інститут культурології НАМ України, Зеленогурський університет (Польша).

Лютко Н.В. виступила з доповіддю на тему: «Діалог культур як форма міжкультурної комунікації». Доповідач зазначила, що діалог культур це незмінний чинник прогресивного розвитку усієї людської культури, адже під час діалогу культур відбувається не тільки процес пізнання іншої культури, взаєморозуміння, існування суспільства, а і його постійна актуалізація, оновлення, постійний розвиток завдяки безперервному збагаченню однієї культури іншою, що і становить основу людського життя