Міжкафедральний науково-практичний семінар “Безпекові виклики і гуманітарна освіта”, “Історична освіта, як основа національної безпеки та незалежності України”

6 травня 2022 року кафедра філософії та соціально-гуманітарних наук Хмельницького національного університету разом з кафедрою суспільних дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії спільно провели міжкафедральний науково-практичний семінар.

В зв’язку з широкомасштабною агресією РФ проти України, актуальність безпеки нашої держави піднялась на найвищий рівень. Тому, предметом обговорення стала безпекова тематика. А саме: “Безпекові виклики і гуманітарна освіта”, “Історична освіта, як основа національної безпеки та незалежності України”.

В ході роботи виступили з доповідями: д.філос.н., професор Н. Петрук, к.філос.н., доцент В. Мудраков, д.філос.н., професор О.Поліщук, к.іст.н., Л. Левандовська, д.політ.н, професор В. Гоцуляк, к.іст.н., В. Островий, к.іст.н., С.Семенчук, та ін. Значна увага була приділена як філософським, так і історичним аспектам проблеми. В ході роботи відбулася дискусія. Захід пройшов в дружній атмосфері із сподіванням на подальшу співпрацю.